Para dilerów zatrzymana w Zielonej Górze. Właśnie dzielili narkotyki na porcje do sprzedaży (FILM)

35-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowania ich do sprzedaży. Grożą i kary po 10 lat więzienia.

Zielonogórscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali kobietę i mężczyznę, w których mieszkaniu było ponad pół kilograma różnych narkotyków oraz sprzęt do ich dzielenia i dystrybucji. 35-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowania ich do sprzedaży.

W wtorek, 28 maja, policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zdobyli informację, że w jednym z mieszkań na zielonogórskim osiedlu mogą znajdować się znaczne ilości narkotyków.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci po wejściu na klatkę schodową bloku poczuli charakterystyczny zapach palonej marihuany, który jak się okazało pochodził właśnie z mieszkania, które planowali sprawdzić. Po wejściu do środka zastali tam 36-letnią kobietę oraz 35-letniego mężczyznę.

Na stole w pokoju leżały woreczki z marihuaną, waga elektroniczna, duża suma pieniędzy oraz kilka telefonów komórkowych. Odbywało się tam przygotowanie do sprzedaży narkotyków.

Mieszkanie zostało przeszukane. Policjanci znaleźli ukryte paczki z białą substancją, która okazała się amfetaminą. Waga wszystkich znalezionych w mieszkaniu narkotyków to ponad pół kilograma. Policjanci znaleźli dwie wagi elektroniczne, pakiet woreczków strunowych, dwa telefony komórkowe oraz dużą sumę pieniędzy.  

35-letnia kobieta i 36-letni mężczyzna usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przygotowania ich do sprzedaży. Grożą i kary po 10 lat więzienia.