Pijany kibic Stali Gorzów pokazał pośladki na derbach

Po niedzielnym meczu Stali Gorzów Wlkp. i Stelmetu Falubaz Zielona Góra zatrzymany został nietrzeźwy mieszkaniec Drezdenka, który swoim zachowaniem zakłócał porządek na stadionie.

Andrzej Ś., który podczas spotkania wraz z innymi kibicami Stali znajdował się w sektorze gości, wszedł na przenośną toaletę. Mężczyzna nie chciał zejść z kabiny i nie reagował na polecenia służb ochrony. W pewnej chwili zdjął spodnie wypinając się w stronę murawy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jego zachowanie zostało zarejestrowane przez monitoring na stadionie. Podczas opuszczania trybun 29-latek został zatrzymany przez policjantów zabezpieczających mecz. Badanie wykazało niemal 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyźnie zostaną postawione zarzuty zakłócania porządku publicznego oraz złamania przepisów karnych Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Sprawę w trybie przyspieszonym rozpatrzy sąd w Zielonej Górze.

Jeszcze przed meczem ukarano mandatem jednego z kibiców Stali za zakłócanie porządku publicznego, natomiast pijany kibic zielonogórskiej drużyny, który próbował wejść na stadion, został odwieziony do izby wytrzeźwień.