Toyota Zielona Góra

Pijany kierowca roztrzaskał opla. Wiózł troje dzieci. Matka też jechała w aucie i była pijana (ZDJĘCIA)

Pijany kierowca roztrzaskał opla, wiózł troje dzieci.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze K29 koło Cybinki. Kompletnie pijany kierujący Oplem wiózł trójkę swoich dzieci i rozbił samochód o barierki. W aucie jechała również pijana matka. Mężczyzna stanie przed sądem. Odpowie za kierowanie po pijanemu oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Słubiccy policjanci w czwartek, 24 listopada, przed godziną 20:00 otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Kierujący oplem podczas wyprzedzania samochód wpadł w poślizg i uderzył w barierę energochłonną.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce szybko dojechali policjanci. Kierowca opla był kompletnie pijany. Wydmuchał aż 2,5 promila. Nieodpowiedzialny ojciec wiózł oplem troje swoich dzieci. W aucie był tez pijana matka. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia. Ople w dodatku nie miał aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia. 

Pijany kierowca roztrzaskał opla, wiózł troje dzieci

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Dziećmi zajęła się rodziny. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie po pijanemu i złamania zakazu prowadzenia stanie przed sądem. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia, wysoka grzywa i zakaz prowadzenia na wiele lat.

Toyota Zielona Góra