Toyota Zielona Góra

Pijany ojciec zataczał się i przewracał opiekując trzylatką

Zielonogórscy policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który „opiekował się” swoją 3-letnią córką. O zdarzeniu poinformowali świadkowie, którzy zauważyli pijanego ojca niosącego małe dziecko. Mężczyzna zataczał się i przewracał.

Wczoraj wieczorem jadące ul. Morelowa małżeństwo zauważyło młodego mężczyznę niosącego dziecko. Mężczyzna był tak pijany, że nie mógł utrzymać równowagi i co chwila się przewracał. Świadkowie zatrzymali się, odebrali mu dziecko i natychmiast powiadomili policję. Pijany ojciec zaczął im grozić, m.in. spaleniem samochodu. Po chwili uciekł pozostawiając swoją, jak się okazało 3-letnią córkę, z obcymi ludźmi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Gdy na miejsce przyjechali policjanci, przekazali 3-latkę pod opiekę babci, która pojawiła się na miejscu, a sami rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Po kilkunastu minutach zatrzymali go. Okazało się, że to 27-letni Zenon P. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci odwieźli go do izby wytrzeźwień.

27-latek był bardzo agresywny, dlatego pracownicy izby wytrzeźwień musieli go zapiąć w specjalne pasy. Mężczyzna został już przesłuchany, a policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni okoliczności całego zajścia.

Policjanci poinformują sąd rodzinny, który oceni sposób sprawowania opieki nad małoletnią oraz wywiązywania się rodziców z obowiązków rodzicielskich.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi