Porwali ofiarę i wywieźli w bagażniku do lasu. Usłyszeli wyroki

Żarski sąd wydał wyroki w sprawie pobicia nieletniego chłopaka przez Denisa J., Kacpra D. i Pawła R. Drugą ofiarę skazani porwali i w bagażniku wywieźli do lasu.

Denis J. i Kacper D. 6 sierpnia ub.r  w Tuplicach dotkliwie pobili nieletniego chłopaka. Dzień później wspólnie z Pawłem R. pobili inną osobę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Trzej mężczyźni 7 sierpnia ub.r w Jagłowicach dopadli swoją ofiarę, pobili i wrzucili go bagażnika opla vectry. Prowadził Kacper D. Był pijany, miał około 2,5 promila alkoholu. W takim stanie prowadził samochód. Ofiarę wozili leśnymi drogami grożąc mężczyźnie śmiercią.

Mężczyźni zostali uznani przez żarski sąd winnymi popełnienia przestępstwa. Denis J. został skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Zapłaci on również 2,3 tys. zł grzywny. Na poczet grzywny zaliczony został jednak czas, który skazany spędził w areszcie. Kacper D. został skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Na cztery lata straci on prawo jazdy. Grzywnę 2,3 tys. zł zalicza na poczet czasu spędzonego w areszcie. Paweł R. usłyszał wyrok roku i siedmiu miesięcy więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Grzywna zostaje zaliczona na poczet czasu spędzonego w areszcie.

Wszyscy skazani trafią pod dozór kuratora. Wyrok jest prawomocny.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl