Poważne problemy schroniska dla zwierząt w Zielonej Górze. Nie ma pieniędzy na leczenie zwierząt

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze. fot. poscigi.pl

Każdego dnia, schronisko w Zielonej Górze otwiera swoje drzwi dla nowych mieszkańców – zwierząt porzuconych, zranionych i chorych, które zostały pozbawione szansy na zdrowe życie. Niestety zaczęły się poważne problemy finansowe i długi u weterynarzy. Uruchomiono zbiórkę.

Wiele ze zwierząt w schronisku to zwierzęta niepełnosprawne, zmagające się z poważnymi chorobami, które wymagają natychmiastowej i kosztownej opieki. Tylko w zeszłym tygodniu trafiło do schroniska 5 kotów po wypadku, potrzebujących natychmiastowych zabiegów chirurgicznych. W kasie schroniska jest pusto.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zbiórka na pomoc dla zwierzaków ze schroniska Zielonej Górze

„Serce dla Zwierzaków” to zbiórka mająca na celu zebranie funduszy na leczenie, operacje oraz rehabilitacje naszych zwierząt i zapewnienie im lepszej przyszłości. Schroniska ma do zapłaty faktury na łączną kwotę prawie 65 tysięcy złotych, a zwierząt w schronisku ciągle przybywa.

LINK DO ZBIÓRKI

– Stoimy przed widmem sytuacji, w której z powodu zaległości lecznice będą odmawiać nam pomocy, dlatego szukamy wsparcia wśród Was. Każdy grosz, który przekażesz, przyczyni się do opłacenia zaległości za zabiegi, operacje oraz codzienną opiekę weterynaryjną, które pozwolą nam nadal sięgać po pomoc dla tych, którzy sami o nią nie mogą poprosić – informuje schronisko.

Nie każdy może przygarnąć zwierzę, ale każdy może pomóc! Twoja pomoc to więcej niż tylko darowizna – to inwestycja w życie, które bez Ciebie nie miałoby szansy na lepszą przyszłość. Dołącz do naszej akcji i pokaż, że los tych zwierząt nie jest Ci obojętny. Razem możemy zmieniać świat na lepsze!

LINK DO ZBIÓRKI

Jak możesz pomóc?
– Przekaż dowolną kwotę, która będzie przekierowana na rzecz leczenia i opieki nad zwierzętami.
– Udostępnij naszą akcję w swoich mediach społecznościowych, aby więcej osób mogło dowiedzieć się o naszej inicjatywie.

LINK DO ZBIÓRKI