Radny Kasza odszedł z KWW Janusza Kubickiego

Radny Rafał Kasza odszedł z KWW Janusza Kubickiego. fot. poscigi.pl

Radny Rafał Kasza we wtorek, 7 maja, odszedł z klubu KWW Janusza Kubickiego w radzie miasta.  Jestem radnym niezależnym – mówi radny Kasza.

– Dzisiaj zostałem zaprzysiężony na Radnego Miasta Zielona Góra. Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy oddali na mnie swój głos w ostatnich wyborach samorządowych, ale również tych parlamentarnych w 2023 – napisał kasza w mediach społecznościowych.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dodał że to ogromny mandat zaufania, jakim został obdarzony. – Jednocześnie postanowiłem z dniem dzisiejszym wystąpić z klubu radnych „Zielona Razem” i tym samym zostać jedyny radnym niezrzeszonym. Moja decyzja jest podyktowana osobistymi względami, a między mną a kolegami z klubu „Zielona Razem” nie było żadnych animozji – informuje Kasza. Dodał, że to było wyjątkowe 5 lat, ale czas na zmiany.

Radny Kasza odszedł z KWW Kubickiego

KWW Janusza Kubickiego w radzie ma teraz 5 radnych. To Robert Górski, Filip Gryko, Paweł Wysocki, Wiesław Kuchta oraz Tomasz Sroczyński.

– Decyzja o odejściu jest fakt, że czasami nie byłem traktowany poważnie przez KWW Janusza Kubickiego – powiedział radny Kasza.