Toyota Zielona Góra

Strażaccy płetwonurkowie na kąpielisku szukają zaginionego 21-letniego zielonogórzanina

Zaginął Mateusz Laszczyk z Zielonej Góry.

W piątek, 1 lipca, strażaccy płetwonurkowie rozpoczęli poszukiwania zaginionego zielonogórzanina na kąpielisku w Milsku. 21-letni Mateusz Laszczyk zaginął 23 czerwca.

21-letni Mateusz Laszczyk 23 czerwca ostatni raz był widziany w pobliżu kąpieliska Wapniaki.  Od tego czasu ślad po nim zaginął.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W piątek poszukiwania rozpoczęli zielonogórscy strażacy. – Poszukiwaniami zajmuje się grupa wodno-nurkowa – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej. Na miejscu działają cztery zastępy strażaków.

Mateusz Laszczyk w dniu, 23 czerwca, około godziny 19:00 wyszedł z domu. Do chwili obecnej 21-latek nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz był widziany w Zaborze w pobliżu kąpieliska Wapniaki.  

Rysopis zaginionego:

wzrost 186 cm,

średnia budowa ciała,

włosy krótkie ciemny blond,

oczy brązowe.

W dniu zaginięcia ubrany był w bluzę z kapturem koloru turkusowego, spodnie krótkie koloru  czarnego i szare sportowe buty.  
Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu pobytu zaginionej policja prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z wydziałem kryminalnym KMP w Zielonej Górze, ul. Partyzantów 40, telefon: 47 7952109, 47 7952100,  email: [email protected]

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl