Strona główna Wiadomości Sulechów Sulechów. Wypadek, zderzenie Toyoty z motocyklistką

Sulechów. Wypadek, zderzenie Toyoty z motocyklistką

Do wypadku pod Sulechowem doszło we wtorek, 19 maja. Ranna motocyklista została przewieziona do szpitala.

Kierująca Toyotą przecinała starą „trójkę” na skrzyżowaniu ulic Łochowskiej z Niesulicką. Wtedy zjechała drogę motocyklistce. Po chwili doszło do zderzenia motocykla z Toyotą.

Na miejsce wypadku dojechała policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. – Motocyklistka została karetką przewieziona do szpitala, była przytomna – mówi mł. asp. Anna Baran z zespołu prasowego zielonogórskiej policji.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policja czeka na informacje ze szpitala na temat obrażeń motocyklistki.