Toyota Zielona Góra

Szok. Dwie kobiety potrącone na przejściu dla pieszych. Ranne trafiły do szpitala

Do potrącenia kobiet doszło w sobotę, 6 stycznia, na przejściu dla pieszych w Boleminie koło Gorzowa. Dwie potrącone kobiety zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu pracuje gorzowska policja. 

Wszystko wydarzyło się w Boleminie około godz.17.00. Dwie kobiety, w wieku 69 lat i 39 lat, przechodziły przez przejście dla pieszych. – Kiedy schodziły z pasów zostały potrącone przez kierującego skodą – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Na miejsce natychmiast dojechał zaalarmowany patrol gorzowskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci z drogówki czekając na karetkę pogotowia ratunkowego udzielili pierwszej pomocy potrąconym kobietom. – Obie zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi nadkom. Waraksa.

Na miejscu pracują gorzowscy policjanci. – 64-letniemu kierowcy skody zostało zatrzymane prawo jazdy – mówi nadkom. Waraksa. Za to co zrobił stanie przed sądem.

Policja przypomina o ostrożności. Kierowcy muszą pamiętać o tym, że zbliżając się do przejść dla pieszych muszą zachować szczególną ostrożność. Za błędy kierujących na pasach będą najsurowsze kary – mówi nadkom. Waraksa.

Toyota Zielona Góra