Zielonogórzanka w wieżowcu potrzebuje pomocy. Strażacy w akcji

W sobotę, 6 stycznia, zielonogórscy strażacy pojawili się pod wieżowcem przy ul. 1 Maja. Po drabinie wejdą do mieszkania na 4. piętrze, w którym leży kobieta i nie może podejść do drzwi.

To informacja z ostatniej chwili. Jak ustalił portal poscigi.pl, pomocy potrzebuje zielonogórzanka. Kobieta leży w swoim mieszkaniu na 4. piętrze wieżowca przy ul. 1 Maja. Na miejscu pojawiła się zaalarmowana zielonogórska policja. Funkcjonariusze nie mogą wejść do domu, bo dostępu chronią zamknięta drzwi antywłamaniowe.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Konieczne jest rozbicie drzwi. – Żeby jednak straty były jak najmniejsze na miejsce została wezwana straż pożarna – mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskie policji. Na miejscu są strażacy z drabiną. – Czeka również karetka pogotowia ratunkowego – mówi podinsp. Stanisławska. Po drabinie strażacy wejdą do mieszkania na 4. piętrze i otworzą drzwi od środka.

Akcja trwa. Nie wiadomo co stało się kobiecie leżącej w mieszkaniu. Leżała i wzywała pomocy. Nie mogła sama otworzyć drzwi. Policję zaalarmowali sąsiedzi.

Godz. 12.30 Policjanci ze strażakami weszli do mieszkania kobiety jednak przez drzwi. Wóz nie mógł podjechać pod blok. Teren był zbyt grząski. Po otwarciu drzwi w mieszkaniu zastali leżącą na podłodze kobietę z urazem kręgosłupa. Do tego uskarżała się również na ból głowy. – Kobieta została przewieziona do szpitala karetką pogotowia ratunkowego – mówi podinsp. Stanisławska.

Eko pol - Poscigi.pl