Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Tak młodzi złodzieje ukradli kobiecie torebkę (NAGRANIE Z MONITORINGU)

Dzięki nagraniu z kamer miejskiego monitoringu w Mogilnie policjanci namierzyli czterech nastolatków, którzy ukradli torebkę siedzącej na ławce w parku 67-letniej kobiecie. Teraz młodociani sprawcy kradzieży odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Do kradzieży doszło na terenie mogileńskiego parku. Zdarzenie zarejestrowała jedna z kamer miejskiego monitoringu. Na nagraniu widać, jak do siedzącej na ławce 67-letniej kobiety podbiega młody mężczyzna i kradnie leżącą obok niej torebkę.

Następnie złodziej ucieka wraz z trzema innymi kolegami w kierunku dworca kolejowego. Nastolatkowie z torebki zabrali papierosy, portfel z dokumentami i 170 zł. Torebkę wyrzucili na chodnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą, na podstawie zapisów z monitoringu już następnego dnia bezbłędnie wytypowali sprawców. Okazali się nimi wychowankowie placówki specjalnej w wieku od 16 do 18 lat. Policjanci odzyskali skradziony portfel wraz z dokumentami, jednak bez pieniędzy, bo młodzi złodzieje zdążyli je wydać na zakup artykułów spożywczych. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Fotowoltaika - poscigi.pl