Samochody.pl - poscigi.pl

Tak prosto i bardzo łatwo straciła 10 tys. zł

Mieszkanka powiatu krośnieńskiego bardzo łatwo padła ofiarą oszusta. Chciała sprzedać przedmiot do pielęgnacji ciała, a straciła blisko 10 tysięcy złotych.

Mieszkanka powiatu krośnieńskiego na jednym z portali aukcyjnych wystawiła do sprzedaży urządzenie do pielęgnacji ciała. Na jej ofertę odpowiedziała osoba zainteresowana kupnem, która poprzez komunikator poprosiła o przesłanie adresu email, w celu potwierdzenia zakupionej rzeczy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kobieta nic nie podejrzewając wysłała go, po czym otrzymała na skrzynkę wiadomość z portalu aukcyjnego, że jej przedmiot został sprzedany i musi kliknąć w link, żeby potwierdzić transakcję.

Po wejściu w niego, została przekierowana na stronę swojego banku. Następnie otrzymała sms, którym zatwierdziła transakcję, a po nim kolejne trzy, które również zatwierdziła myśląc, że wcześniejsze były błędne.

W pewnym momencie otrzymała z banku wiadomość, że jej aplikacja płatności mobilnej została odinstalowana. Gdy pojechała do banku dowiedziała się, że została oszukana i ktoś wypłacił z jej konta blisko 10 tysięcy złotych.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl