Tragedia na budowie szkoły muzycznej w Zielonej Górze. Nie żyje mężczyzna

Lekarze w zielonogórskim szpitalu robili co tylko mogli, żeby uratować życia mężczyzny. Niestety nie udało się. fot. poscigi.pl

Do tragedii na budowie szkoły muzycznej w Zielonej Górze doszło przed kilkoma dniami. Pracownik spadł z rusztowania. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Jak ustalił portal poscigi.pl, wszystko wydarzyło się przed kilkoma dniami. Przy ulicy Dzikiej trwa budowa nowej szkoły muzycznej. Na rusztowaniu pracowało kilu mężczyzna. W pewnej chwili jeden z nich spadł. Na miejsce została wezwana pomoc. Nieprzytomno 47-letni pracownik został zabrany do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nie żyje mężczyzna. Spadł z rusztowania w Zielonej Górze

Mężczyzna spadł z niewielkie wysokości. Niestety upadając uderzył głowa w wystające elementy. Lekarze w zielonogórskim szpitalu robili co tylko mogli, żeby uratować życia mężczyzny. Niestety nie udało się.

– Mężczyzna, który spadł z rusztowania na budowie zmarł w szpitalu – mówi dla poscigi.pl podinsp.. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło tragicznego wypadku przy pracy będą wyjaśniane przez śledczych.