Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Ukradł przyczepkę samochodową ze sprzętem w Sulechowie

Policjanci kryminalni komisariatu w Sulechowie zatrzymali na mężczyznę, który ukradł przyczepkę samochodową wraz z innym sprzętem. Wartość strat to co najmniej trzy tysiące złotych. Wszystko odzyskano, a złodziej usłyszał zarzuty.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego komisariatu w Sulechowie ustalili tożsamość sprawcy kradzieży przyczepy samochodowej z jednej z posesji w Klenicy. Policjanci ustalili, że sprawcą może być mieszkaniec miejscowości oddalonej od miejsca przestępstwa o kilkanaście kilometrów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przypuszczenia kryminalnych się potwierdziły, dlatego zatrzymali 37-letniego mężczyznę. – Ten przyznał się do zarzucanego mu czynu, a policjanci odzyskali cały skradziony sprzęt, przyczepę samochodową oraz przewody elektryczne i silnik wraz ze smarownicą – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Wartość odzyskanych przedmiotów to co najmniej 3 tysiące złotych.  

Ukradł przyczepkę w Sulechowie

37-latek usłyszą zarzut kradzieży, za które to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Śledczy sprawdzają czy zatrzymany mężczyzna nie ma na swoim koncie także innych podobnych przestępstw.

Toyota Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl