Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu w Krośnie Odrzańskim

W związku z prowadzonym remontem mostu na Odrze w Krośnie Odrzańskim (od 28 sierpnia ) nastąpiła zmiana organizacji ruchu drogowego. Przejazd przez most następuje jednostronnie po prawej stronie drogi jadąc z kierunku Zielonej Góry w kierunku Słubic.

Również po raz kolejny policja zwraca się z prośbą, szczególnie do kierowców samochodów ciężarowych, aby omijali Krosno Odrzańskie i przejeżdżali przez most na Odrze w miejscowości Cigacice.

Podobny apel policja kieruje do osób kierujących samochodami osobowymi i jadących z bądź do przejść granicznych w Świecku, Słubicach, Gubinku i Gubinie, aby korzystali także z mostu w Cigacicach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Największe utrudnienia w ruchu drogowym oraz korki na terenie Krosna Odrzańskiego tworzą się w godzinach 6.30 do 7.30 i od godz.13.00 do 18.00.

Z najnowszych informacji przekazanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze, remont mostu na Odrze zakończy się do 15 września br., po czym rozpocznie się remont kolejnego mostu na kanale Odry w Krośnie Odrzańskim.

Eko pol - Poscigi.pl