Toyota Zielona Góra

W Zielonej Górze w hali sportowej jest gotowy punkt do masowych szczepień. Szczepienia są prowadzone też w namiocie przy centrum biznesu (ZDJĘCIA)

Hala lekkoatletyczna koło hotelu Leśnego jest już gotowa na masowe szczepienia

Na hali lekkoatletycznej przy hotelu Leśnym jest już punkt szczepień, zorganizowany przez miasto. Działa już punkt szczepień w namiocie o pow. 300 mkw. przy ul. Westerplatte.

Hala lekkoatletyczna koło hotelu Leśnego jest już gotowa na masowe szczepienia. Będą one prowadzone w czterech punktach na hali. Na kilkudziesięciu krzesełkach zaszczepione osoby odczekają 15 minut i potem pójdą do domów.

Przed Wielkanocą na placu przed zielonogórskim Centrum Biznesu stanął namiot do szczepień o pow. 300 mkw. – Po świętach do Polski dotrze dużo szczepionek, będziemy tu szczepić niemal codziennie – mówił Robert Górski, który wraz z Danielem Raduszewskim, również lekarzem pogotowia ratunkowego, uruchomili punkt szczepień w Zielonej Górze.

Szczepienia odbywają się zgodnie z harmonogramem. – O porządek dbają strażnicy miejscy, których potem zastąpią żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Szczepienia przebiegają sprawnie i bezpiecznie – informuje R. Górski.

W namiocie krzesła rozstawione są w odpowiedniej odległości. Osoby 60 plus i inne, które przyszły na umówione szczepienie zachowują dystans. Lekarze Górski i Raduszewski mają doświadczenie, w swoim punkcie w Centrum Biznesu szczepili osoby z grupy „zero”, seniorów, przedstawicieli służb mundurowych oraz nauczycieli w salach gimnastycznych.

Zostań kierowcą bolta