Waldemar Michałowski został zastępcą szefa lubuskich strażaków

St. bryg. Waldemar Michałowski, dotychczasowy szef zielonogórskiej Straży Pożarnej, obejmuje fotel zastępcy komendanta lubuskich strażaków. W Zielonej Górze zastępuje go Dariusz Mach.

Waldemar Michałowski szefem zielonogórskich strażaków był od 21 lat. – Zawsze gotowy do akcji – tak określają go zielonogórscy strażacy. To fakt. Na każdym większym wydarzeniu, wypadku czy pożarze W. Michałowski zawsze był. Gasił również olbrzymi pożar pod Moskwą. Jest biegłym z dziedziny pożarnictwa.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pracownicy mówią o nim „dobry szef”. Zainteresowany jednostką i ludźmi. Widać to chociażby w bardzo trudnych  staraniach o budowę nowej jednostki przy Trasie Północnej. W. Michałowski to również szef, który stawia na nowoczesność w pracy i jak najlepsze wykorzystanie sprzętu oraz nowych technologii.

Teraz jego wiedza oraz umiejętności będą wykorzystywane w Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Gorzowie. Od 1 lutego st. bryg. Michałowski został zastępcą szefa lubuskich strażaków. – Chciałbym podziękować za doskonałą współpracę z mediami, policją oraz władzami samorządowymi, zawsze współpracowało się nam doskonale – mówi W. Michałowski.

Na stanowisku zastąpi go Dariusz Mach. – To dla nas wszystkich olbrzymia zmiana i przekonanie o konieczności utrzymania wysokiego poziomu, który ustawił nam szef – mówi nowy komendant zielonogórskiej Straży Pożarnej.

Reklama pościgi