Samochody.pl - poscigi.pl

Wpadł kradzionym mercedesem, bo przekroczył prędkość

Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa, a za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Policjanci ruchu drogowego z żarskiej komendy zatrzymali kierującego busem marki Mercedesem Sprinter, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Podczas czynności okazało się, że bus został skradziony w Danii. 40-letni mężczyzna usłyszał zarzuty.

W minionym tygodniu, 20 września, policjanci ruchu drogowego z żarskiej komendy prowadzali kontrole prędkości na drodze W-289, w rejonie miejscowości Brody. Podczas działań zatrzymali kierującego samochodem marki Mercedes Sprinter, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Podczas sprawdzania danych kierującego i pojazdu w policyjnych systemach, okazało się, że bus widnieje jako skradziony na terenie Daniii. – Funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego kierowcę oraz zabezpieczyli mercedesa na policyjnym parkingu – mówi nadkom. Aneta Berestecka, rzeczniczka policji w Żarach.

Po przeprowadzonych czynnościach i zgromadzeniu materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa, a za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Poscigi.pl - pomoc drogowa Eko pol - Poscigi.pl