Wypadek pod Zieloną Górą. Pięć osób jest rannych (ZDJĘCIA)

Na krajowej „trójce” pod Zieloną Górą mitsubishi uderzyło w toyotę. Pięć rannych osób zostało przewiezionych do szpitala.

Do zderzenia doszło w środę około godz. 12.30. – Z informacji, którą dostaliśmy o wypadku nie można było dokładnie określić miejsca zderzenia – mówi st. kpt. Ryszard Gura, rzecznik zielonogórskiej Straży Pożarnej. Na miejsce wyjechały jednostki z Zielonej Góry i Sulechowa.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Strażacy, którzy dojechali na miejsce zdarzenia z rozbitych samochodów uwalniali cztery osoby. Piąta podczas uderzenia została wyrzucona z auta. Pięć rannych osób zostało zabranych do szpitala przez karetki pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja ustala przyczyny i przebieg zdarzenia. Jak powiedział nam świadek wypadku młoda kobieta jadąca toyota zaczęła wyprzedzać kolumnę samochodów. – Jechała prosto na mnie, zatrąbiłem aby ja ostrzec, że nie ma miejsca do wyprzedzania – mówi nam kierowca tira, który widział zderzenie. Toyota wpadła w poślizg. – Zaczęło nią rzucać na boki i wtedy wpadła pod mitsubishi – relacjonuje kierowca ciężarówki. Mitsubishi uderzyło w bok toyoty.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl