Toyota Zielona Góra

Z zemsty spalił auto sąsiadki. Potem wezwał straż bojąc się, że ogień zajmie dom jej matki (ZDJĘCIA)

Z zemsty spalił auto sąsiadki. Potem wezwał straż bojąc się, że ogień zajmie dom jej matki

Myszkowscy policjanci z patrolówki zatrzymali 34-letnią kobietę, która podpaliła samochód swojej sąsiadki. Po wszystkim zadzwoniła po pomoc, bo bała się, że ogień rozprzestrzeni się na budynki należące do jej matki. 34-latka była pijana.

34-latak chwyciła za młotek i wybiła nim szybę w aucie swojej 29-letniej sąsiadki zaparkowanym ana ul Kościelnej w Myszkowie (woj. dolnośląskie). Do samochód wlała zmywacz do paznokci i podpaliła. Od razu wybuchł potężny pożar auta.

Na miejsce została wezwana straż pożarna. Pomoc wezwała wystraszona 34-latka. Policjanci, którzy dojechali na miejsce zauważyli kobietę i zatrzymali ją.

Podpalaczka wezwał pomoc, bo bała się że ogień rozprzestrzeni się na budynki należące do jej matki. 34-latka była pijana. Wydmuchała 3 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu w celi została przesłuchana.

Kobieta oświadczyła, że to ona z zemsty podpaliła samochód sąsiadki, ponieważ była z nią skonfliktowana. Auto spłonęło całkowicie. Podczas przesłuchania przyznała się do winy. Grozi jej teraz kara do 5 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra