Toyota Zielona Góra

Sąsiedzi brudzą pod domem czytelnika w Zielonej Górze. Wyrzucają „małpki”, nie zbierają psich odchodów. Ostatnio nawet kobieta zwymiotowała (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Wszystko dzieje się w Raculi, dzielnicy Zielonej Góry na ul. Zakole. Mieszkaniec ma dość uciążliwych sąsiadów, którzy za nic mają czystość.

Nasz czytelnik mieszka na ul. Zakole w Raculi. Systematycznie jeden z sąsiadów z okolicy uprzykrza mu życie. Co się dzieje.

Uciążliwy sąsiad systematycznie pod posesję naszego czytelnika wyprowadza psa. – Na porządku dziennym jest wyprowadzanie psa, i nic w tym dziwnego. Tylko, że odchodów po psie już nie sprzątają – pisze nasz czytelnik.

To nie koniec. – Wiecznie są z nimi problemy, bo wyrzucają śmierci pod posesję. Różne śmieci, najczęściej butelki po wódce tak zwane małpki – pisze czytelnik.

We wtorek, sąsiedzi mieli zatrzymać się pod bramą wjazdową do posesji czytelnika. Kobieta otworzyła drzwi auta i zwymiotowała. – Odjechali nie sprzątają po sobie – pisze czytelnik.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Zostań kierowcą bolta
Eko pol - Poscigi.pl