Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zderzenie autobusu z audi w Zielonej Górze. Mamy nagranie (FILM)

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy nagranie z chwili zderzenia autobusu i audi.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 31 stycznia, na skrzyżowaniu w Nowym Kisielinie, dzielnicy Zielonej Góry. Autobus wiozący 40 osób do pracy w firmie eobuwie zderzył się z audi. Do szpitala zostały zabrane cztery osoby.

Zderzenie autobusu i audi w Nowym Kisielinie, dzielnicy Zielonej Góry. O wypadku powiadomili nas czytelnicy. Autobus wiozący 40 osób do pracy w formie eobuwie zderzył się na skrzyżowaniu z audi. Po zderzeniu autobus wypadł z drogi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku dojechały trzy zastępy strażaków, karetki pogotowia ratunkowego i zielonogórska policja

Autobus zderzył się z audi w Zielonej Górze

Autobusem jechało 40 osób. Dwie zostały zabrane do szpitala. Do szpitala trafiły również dwie osoby jadące audi. Na szczęście nic poważnego im się nie stało.

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy nagranie z chwili zderzenia autobusu i audi. Widać na nim moment zderzenia pojazdów. Po chwili audi zaczyna się dymić.

Czytaj teżŚmiertelny wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Łukasz leży w szpitalu pilnowany przez policję. Zatrzymano cztery osoby (ZDJĘCIA)

Ze wstępnych ustaleń wynika, że to kierowca autobusu wymusił pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl