Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Zielona Góra. Właściciele garaży na osiedlu mają dość takiego parkowania

Sprawą zajmie się policja. Patrol podjedzie na osiedle i przyglądnie się temu jak są tam parkowane samochody.

– Bardzo prosimy o nagłośnienie sprawy parkowania w okolicy garaży przy ulicach Wiśniowej i Powstańców Warszawy – napisała do nas czytelniczka. To problem, który utrudnia życie właścicielom garaży. Sprawie przyglądanie się policja.

Właściciele garaży położnych przy ulicach Wiśniowej oraz Powstańców Warszawy mają poważny problem z wyjazdem. Chodzi o zaparkowane samochody.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Samochody zaparkowane są dosłownie gdzie się tylko da. Z tego powodu zasłaniają widoczność wyjeżdżającym z kompleksu garaży. – Często zupełnie nie widać drogi poprzecznej bo widok blokują pojazdy – pisze nasza czytelniczka. Do tego trawniki są wręcz zdemolowane przez parkujące samochody.

Zielona Góra. Parkowanie utrudnia życie

Właściciele garaży próbowali sami walczyć z problemem. – Zostawianie kartek z prośbami o nieparkowanie za wycieraczkami nic nie pomagają – pisze nasza czytelniczka. Ktoś nakleja również „karne ku…y”. Taka forma upominania na kierowcach również nie zrobiła żadnego wrażenia. Problem z parkowaniem jest i ma się doskonale.

Czytaj też – Tragedia. 14-latka popełniła samobójstwo. Zmarła w szpitalu Zielonej Górze

Autorka listu liczymy na to, że nagłośnienie problemu spowoduje, że kierowcy zaczną się zastanawiać nad tym co robią. – A patrole policji w godzinach wieczornych zaczną odwiedzać nasz rejon – pisze czytelniczka.

Sprawą zajmie się policja. – Patrol podjedzie na osiedle i przyglądnie się temu, jak są tam parkowane samochody – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl