Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Sulechów. Motocyklista stanie przed sądem za prowadzenie bez uprawnień

Niestety nie wszyscy poruszający się po drogach motocyklami przestrzegają przepisów ruchu drogowego. W środę, 28 lutego, policjanci zielonogórskiej drogówki zatrzymali w Sulechowie kierującego motocyklem Suzuki. Niestety jechał nie mając do tego uprawnień.

Motocykl został odholowany przez pomoc drogową. Kierujący odpowie za to przed sądem i obligatoryjnie dostanie zakaz prowadzenia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policja prosi wszystkich użytkowników jednośladów o rozważną, spokojną i zgodną z przepisami jazdę, abyśmy wszyscy mogli bezpiecznie poruszać się po drogach. Zwracajmy uwagę na natężenie ruchu i szanujmy innych użytkowników dróg.

Sulechów. Wpadł motocyklista bez uprawnień

Policjanci ruchu drogowego z zielonogórskiej komendy mają do swojej dyspozycji cztery motocykle, w sezonie często wykorzystywane w działaniach na drogach. Wkrótce zielonogórscy policjanci, jak co roku przez cały sezon motocyklowy, będą organizować działania w trosce o bezpieczeństwo użytkowników jednośladów.

Czytaj też – Koszmar w Sulechowie. Ciało 20-latka znalezione w rowie z wodą

Celem takich działań będzie przede wszystkim zapobieganie zdarzeniom drogowym z udziałem rowerzystów, motorowerzystów i motocyklistów.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl