Atak zimy w Zielonej Górze. Bus wypadł z drogi, zderzenie samochodów w Barcikowicach (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Bus wypadł z drogi w Droszkowie przy skręcie do Przytoku.

W czwartek, 9 marca, od samego rana w Zielonej Górze oraz okolicach padał śnieg. Jak narazie nie ma wysypu zdarzeń na drogach. Z samego rada dwa auta zderzyły się w Barcikowicach, bus wypadł z drogi w Droszkowie przy skręcie do Przytoku.

W Barcikowicach z samego rana kierujący volkswagenem wpadł w poślizg. – Wypadając z drogi został jeszcze uderzony przez kierującego peugeotem – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W Droszkowie przy skręcie do Przytoku z drogi wypadł kierujący busem. Na miejsce zielonogórska policja nie była wzywana.

Jak informuje zielonogórska policja, na drogach w mieście oraz na terenie powiatu nie ma wysyp zdarzeń w związku z  atakiem zimy. – Jeżeli ktoś nie czuje się na siłach jechać samochodem może skorzystać z autobusów lub taksówki – mówi podinsp. Stanisławska.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl