Toyota Zielona Góra

Auta z ofert samochody.pl. Co kupić z drugiej ręki?

Kupując samochód używany zawsze pojawia się pytanie czy nie był rozbity, mocno uszkodzony oraz czy nie ma usterek, o których sprzedawca nie powie. Oto kilka ofert samochodów z drugiej ręki z pewnego źródła.

Kia Sportage

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kia Sportage znalazła się w ubiegłorocznym TOP10 jeśli chodzi o sprzedaż nowych samochodów. Czy warto? Zdecydowanie! Model jest przestronny i komfortowy. Obecnie jest to jedna z najlepszych pozycji na rynku, jeśli chodzi o SUV’y. Sportage jest pozytywnie oceniany zarówno z silnikiem diesla jak i benzynowym – do najbardziej polecanych i niezawodnych należą motor 2.0 16V przed liftingiem oraz diesla 1.7 CRDI.

Audi A4

Audi A4 od wielu lat jest numerem 1 jeśli chodzi o sprzedaż w kategorii samochody używane. Model jest uznawany za mało awaryjny. W zależności, czy wybierzemy kombi czy sedana zaoferuje nam odpowiednią przestrzeń, która sprawdzi się nawet podczas rodzinnych wyjazdów. Zaletą Audi A4 jest duża dostępność części na rynku, ponieważ identyczne lub podobne elementy są stosowane w wielu generacjach A4.

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf to mocny konkurent Audi A4 jeśli chodzi o popularność. Znajduje się na drugim miejscu jeśli chodzi o ilość sprzedanych egzemplarzy aut używanych. Za co jest ceniony? Przede wszystkim za fakt, że Volkswagen Golf właściwie już bez względu na generację jest dosłownie ekstremalnie tani w utrzymaniu i naprawach. Cechuje go niska awaryjność i wytrzymałość – widać to chociażby po wieloletnich modelach Golfa na naszych drogach.

Hyundai i30

Hyundai i30 również znajduje się w TOP10 sprzedaży nowych modeli. Model jest autem kompaktowym, ale na tyle przemyślanym i dopracowanym, że oferuje wszystkim pasażerom zarówno przestrzeń jak i komfort podróży. Małym minusem może być jakość wykończenia kokpitu, jednak nowsze generacje mają ten problem zdecydowanie rozwiązany. Polecanym silnikiem jest wersja T-GDI.

Opel Corsa

Opel Corsa średnio rocznie sprzedaje się w ilościach ponad 13 tysięcy egzemplarzy. Model ten jest uważany za jeden z najbardziej udanych modeli Opla. Corsa – zwłaszcza w nowszych generacjach – to nowoczesne i trwałe auto miejskie w rozsądnych pieniądzach. Do największych zalet należy między innymi świetne zawieszenie i niskie koszty utrzymania. Wbrew pozorom model oferuje również całkiem sporo miejsca.