Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Co za wnuczek. To systematycznie robił babci

Jeleniogórzanin za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat więzienia.

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali wnuka, który systematycznie okradał swoją babcię, z którą mieszkał, wielokrotnie posłużył się jej kartami płatniczymi, a także groził jej. Usłyszał 20 zarzutów. Jego łupem padło mienie o wartości około 3500 złotych. Wnukowi grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci kryminalni z Jeleniej Góry zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który wiele razy okradł własną babcię.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak ustalili policjanci, 20-latek od października ubiegłego roku do stycznia br. systematycznie okradał swoją babcię, z którą mieszkał. Jego łupem padł rower, dokumenty, pieniądze, karty płatnicze i inne drobne przedmioty.

Okazało się, że jeleniogórzanin skradzionymi kartami 14 razy zapłacił za zakupy w sklepach. Poniesione straty pokrzywdzona oszacowała na około 3500 złotych. Łącznie mężczyzna w tej sprawie usłyszał 20 zarzutów.

Teraz jeleniogórzanin za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może kara nawet do 10 lat więzienia. We wtorek, 24 stycznia, prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do babci oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl