Samochody.pl - poscigi.pl

Dwa groźne wypadki, cztery osoby zostały ranne

We wtorek 17 lipca doszło do dwóch poważnych zdarzeń na terenie powiatu międzyrzeckiego. Pierwsze to zderzenie osobówki z samochodami ciężarowymi, drugie to potrącenie dwóch dziewczynek.

O godz. 7.30 w Skwierzynie na ul. Poznańskiej (krajowa ,,trójka”) kierujący ciężarówką man najechał na tył stojącego przed nim opla. Wepchnął opla w naczepę stojącego przed nim ciężarowego dafa.

Dwie kobiety z samochodu osobowego zostały przewiezione do szpitala. Po wstępnych badaniach okazało się, że nic poważnego im się nie stało. Jednak droga krajowa zablokowana była przez dwie godziny.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kolejne zdarzenie miało miejsce na krajowej ,,trójce” we wsi Kaława, gdzie w toyotę, stojącą przed przejściem dla pieszych, uderzył samochód audi. Policjanci ustalili, że kierujący toyotą mężczyzna zatrzymał się, żeby przepuścić stojące przed przejściem dziewczynki. W wyniku zdarzenia toyota uderzyła w dzieci, które zostały przewiezione do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że dziewczynki mają tylko drobne urazy. Przez kilka godzin ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl