Dwa razy włamał się do gabinetu lekarskiego w Sulechowie

41-latek usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem, za które to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od roku do nawet 10 lat więzienia.

Policjanci kryminalni z Sulechowa zatrzymali na mężczyznę, który włamał się do jednego z gabinetów lekarskich w mieście. Zrobił to dwa razy. Wartość strat to ponad trzy i pół tysiąca złotych. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

W wyniku podjętych działań sulechowscy kryminalni ustalili tożsamość złodzieja, który włamał się do jednego z gabinetów lekarskich w mieście. Zrobił to dwa razy. – Dzięki doświadczeniu i rozpoznaniu terenu kryminalni ustalili, że sprawcą może być 41-letni  mieszkaniec gminy – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Sulechowie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Sulechów. Włamał się do gabinetu lekarskiego

Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się, dlatego do prowadzonego postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem zatrzymali 41-latka. Ten przyznał się do zarzucanego mu czynu, ale niestety skradzione pieniądze w kwocie 3,5 tysiąca złotych zdążył już wydać.

41-latek usłyszał dwa zarzuty kradzieży z włamaniem, za które to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od roku do nawet 10 lat więzienia. Śledczy sprawdzają czy zatrzymany mężczyzna nie ma na swoim koncie także innych podobnych przestępstw.