Samochody.pl - poscigi.pl

Focus Mall w Zielonej Górze z atrakcyjną aukcją na WOŚP

Centrum handlowe Focus Mall Zielona Góra włącza się w zbiórkę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wystawia na licytację dedykowane miejsce parkingowe w Focus Mall na cały rok! Na zwycięzcę aukcji czeka nie tylko komfort parkowania niemal w centrum miasta, ale również wyjątkowa karta podarunkowa do Focus Mall o wartości 500zł! 

Finał WOŚP 2024 coraz bliżej. W niedzielę 28 stycznia na ulicach pojawią się wolontariusze z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na walkę z chorobami płuc. W 32. edycję WOŚP włączyła się też zielonogórska galeria handlowa Focus Mall, wystawiając na aukcji jedno z miejsc parkingowych centrum.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę będzie się cieszyć wyjątkowym przywilejem użytkowania przez cały rok miejsca parkingowego na poziomie 0 w Focus Mall Zielona Góra. Wylicytowane miejsce przypisane zostanie do jednego numeru rejestracyjnego, z opcją elastycznej zmiany w dowolnym momencie.  Kwota wywoławcza wynosi 32 zł, wartość nie jest przypadkowa i pochodzi od numeru tegorocznej edycji WOŚP.

Focus w Zielonej Górze. Licytujemy miejsce parkingowe na WOŚP

– Miejsce parkingowe w tej części naszego obiektu to łakomy kąsek. Stąd można wyjść bezpośrednio do pasażu centrum handlowego lub do centrum miasta. A to nie koniec atrakcji. Zwycięzca licytacji otrzyma też kartę podarunkową o wartości 500 zł, którą może zrealizować w ponad 90 sklepach Focus Mall. Pełna lista salonów, w których można ją wykorzystać jest dostępna na stronie internetowej centrum – zachęca do licytacji Anna Łukasiewicz, Marketing Manager Focus Mall w Zielonej Górze.

Ta niecodzienna licytacja odbędzie się na scenie głównej 32. Finału WOŚP w Zielonej Górze na parkingu przy filharmonii ok godz. 18.00, tuż po koncercie Majki Jeżowskiej.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl