Toyota Zielona Góra

Kierowca citroena jechał pod prąd ulicą w Zielonej Górze i lusterkiem zahaczył rowerzystę (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Jechał pod prąd ulicą w Zielonej Górze.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 31 października, na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Sienkiewicza. Na szczęście nie doszło do tragedii. Zdjęcie trafiło również do zielonogórskiej drogówki.

Nasz czytelnik jechał rowerem ulic Sienkiewicza. Miał czerwone światło. Kiedy zapaliło się zielone światło ruszył chcąc przeciąć ulice Sikorskiego. – Wtedy nagle pod prąd wyjechał na mnie kierujący citroenem – pisze nasz czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jechał pod prąd ulicą w Zielonej Górze

Kierowca nie wiedział, że jechał pod prąd. W końcu zatrzymał. – Nie wiedział ja ma wycofać i wjechać na prawidłowy pas ruchy. Jakby nie wiedział co się działo – mówi świadek wydarzeń. Po chwili lusterkiem zahaczył rowerzystę i odjechał.

– Taki kierowca powinien stracić prawo jazdy – mówi nasz czytelnik. Zdjęcie ma już zielonogórska drogówka. Kierowca citroena może spodziewać się wkrótce wezwania na komendę.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Eko pol - Poscigi.pl