Kolacja z Krzysztofem Rutkowskim na licytacji dla zielonogórzanki Magdaleny Kwiatkowskiej, która walczy z ciężką chorobą

Krzysztof Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski zaoferował na licytacje dla zielonogórzanki Magdaleny Kwiatkowskiej kolację w jego towarzystwie. – Przeczytałem historię Magdaleny, widzę jak wielu ludzi jej pomaga więc i ja chętnie pomogę – mówi Rutkowski.

LICYTUJ KOLACJĘ Z RUTKOWSKIM

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W lipcu ub.r. u Magdaleny Kwiatkowskiej z Zielonej Góry zdiagnozowano bardzo ciężką chorobę. Magdalena zmaga się z nowotworem złośliwym wątroby. Podstępna i ciężka choroba dała przerzuty do płuc i węzłów chłonnych.

LICYTUJ KOLACJĘ Z RUTKOWSKIM

Magdalena się nie poddaje. Jest w terapii genowej, która osłabia jej cały organizm. Przed nią jeszcze długie i ciężkie leczenie. 

Pomimo ciągłego bólu i trudów leczenia Madzia żyje jak wcześniej. Do kiedy tylko miała siły, pracowała. Codziennie zajmuje się swoim synkiem 8-letnim Frankiem.

Niestety, są też dni kiedy Magdalena całkiem opada z sił. Madzia mimo ciężkiej choroby cały czas jest uśmiechnięta. Z wielką pokorą codziennie znosi ból towarzyszący ciężkiej chorobie. Przy Madzi jest cały czas jej mąż Andrzej. Razem stawiają czoła chorobie.

Kolacja z Krzysztofem Rutkowskim na licytacji dla Magdaleny Kwiatkowskiej

Z pomoc dla Magdaleny przyszedł Krzysztof Rutkowski. Najbardziej znany detektyw w Polsce zaoferował kolacje w sowim towarzystwie, którą będzie można wylicytować specjalnie dla Madzi. – Przeczytałem historię Magdaleny. Widzę jak wielu zielonogórzan jej pomaga dlatego i ja włączam się do pomocy – mówi K. Rutkowski.

Wylicytowaną kolację z K. Rutkowskim zjemy w Zielonej Górze.

LICYTUJ KOLACJĘ Z RUTKOWSKIM

Jak mówi detektyw z chęci zje kolację z osobą, która ją wylicytuje na pomoc Madzi. – To będzie dla mnie przyjemność móc pomóc Madzi – mówi Rutkowski.

Magdalenie Kwiatkowskiej pomaga również Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry. Na licytację przekazał wielkiego zająca.

LICYTUJ KOLACJĘ Z RUTKOWSKIM