Samochody.pl - poscigi.pl

Kompletnie pijana rozbiła samochód, uciekła i… wymyśliła coś bardzo głupiego

Z uwagi na brak jakiejkolwiek reakcji, w trosce o życie i zdrowie kobiety, policjant wybił szybę w aucie.

promile alkoholu. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Prokurator wydał postanowienie o zabezpieczeniu samochodu. Dalsze decyzje w tej sprawie podejmie sąd.

W dniu, 17 marca, dyżurny gubińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o kolizji spowodowanej przez pijaną kierującą, która uciekła z miejsca zdarzenia. Pojechał za nią poszkodowany mężczyzna, któremu pijana kierująca uszkodziła samochód.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce, gdzie uciekinierka zaparkowała samochód przyjechali policjanci. Kobieta w samochodzie była sama, a chcąc zmylić innych co do swojego udziału w zdarzeniu, po zamknięciu od wewnątrz auta, położyła się  na tylnym siedzeniu. Nie reagowała na żadne próby nawiązania kontaktu przez poszkodowanego i policjantów.

Gubin. Pijana kierująca audi uciekła po kolizji

Z uwagi na brak jakiejkolwiek reakcji, w trosce o życie i zdrowie kobiety, policjant wybił szybę w aucie. Po otwarciu drzwi okazało się, że kobieta udawała. Natychmiast za to zareagowała zaprzeczając temu, że kierowała autem.

– 29-latka została doprowadzona do komisariatu w Gubinie, a następnie poddana badaniu na zawartość alkoholu – mówi kom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. Wydmuchała prawie dwa promile alkoholu.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 29-latki, a także z uwagi na zmianę przepisów, zabezpieczyli procesowo samochód, który był jej własnością. 29-latka odpowie za kierowanie po pijanemu, spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Ponadto w związku z zabezpieczonym przez policjantów Audi A4 o wartości ponad 34 tysięcy złotych, prokurator wydał już postanowienie o zabezpieczeniu majątkowym. Dalsze decyzje w tej sprawie podejmie sąd.

Toyota Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl