Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Koszmar w Zielonej Górze. Kobieta leżała we własnych odchodach, chodziły po niej robaki (ZDJĘCIA)

Kobieta leżała we własnych odchodach w pomieszczeniu kamienicy na ul. Kupieckiej.

W sobotę, 17 września, do skrajnie zaniedbanej około 70 -letniej kobiety została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. To co ratownicy zobaczyli w środku było przerażające. Staruszka leżała we własnych odchodach, chodziły po niej robaki.  

O zdarzeniu powiadomili na czytelnicy. Wszystko wydarzyło się w sobotę wieczorem. karetka pogotowia ratunkowego została wezwana do kamienicy na ul. Kupieckiej. Na miejsce dojechał również radiowóz zielonogórskiej policji.

Zgłoszenie dotyczył leżącej starszej kobiety. Znajdował się w pomieszczeniu na tyłach kamienicy, do którego przylegają komórki. W budynku nie ma prądu. W budynku oraz komórkach koczują również bezdomni.

W Zielonej Górze kobieta leżała we własnych odchodach

Kiedy medycy weszli do środka przerazili się. Zobaczyli około 70-letnią kobietę leżącą we własnych odchodach. Po staruszce chodziły robaki. Wszędzie panował okropny bród, stęchlizna oraz duszący wręcz nie do wytrzymania fetor.

Kobieta została karetka zabrana do szpitala.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl