Kradzione audi warte 200 tys. zł było już rozkręcane w dziupli, wtedy weszli tam policjanci (FILM, ZDJĘCIA)

Kradzione audi warte 200 tys. zł było już rozkręcane w dziupli, wtedy weszli tam policjanci

W piątek, 10 września, sławscy policjanci odzyskali audi, które tej samej nocy zostało skradzione. Wartość audi to niemal 200 tys. zł. Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców powiatu wschowskiego.

W miniony piątek z samego rana dyżurny wschowskiej policji otrzymał informację, że na terenie Sławy ma stać skradzione kilka godzin wcześniej audi. – Sławscy policjanci rozpoczęli poszukiwania audi – mówi kom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji. Sprawdzali ulice Sławy oraz osiedli.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policjanci postanowili sprawdzić jedną z posesji. W trakcie wizyty mundurowych z garażu wyszedł 44-letni mieszkaniec gminy Sława.  Okazało się, że w garażu stało kradzione audi, które było już częściowo rozkręcone. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kilka godzin później do sprawy zatrzymany został kolejny mieszkaniec powiatu wschowskiego.

29-latek i 44-latek usłyszeli zarzuty paserstwa, za co grozi im kara do 5 lat więzienia. Wschowscy policjanci pod nadzorem wschowskiej Prokuratury badają w jakich okolicznościach audi trafiło do dziupli.

Toyota Zielona Góra