Samochody.pl - poscigi.pl

Lubuskie. Cztery wypadki w święta. Nikt nie zginął

Nikt nie zginął na lubuskich drogach podczas długiego, świątecznego weekendu. Od 22 do 26 grudnia doszło do czterech wypadków, w których ranne zostały cztery osoby. Policjanci zatrzymali także ośmiu pijanych kierujących.

Za nami długi świąteczny weekend, podczas którego na lubuskich drogach panował spory ruch. Osoby, które zdecydowały się przemieszczać po ciągach komunikacyjnych naszego województwa, mogły liczyć na pomoc policjantów ruchu drogowego jak i innych wydziałów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Liczne patrole były obecne zarówno na głównych trasach czyli autostradzie A2 i drodze S3, jak i na drogach krajowych, wojewódzkich, a także tych, gdzie natężenie ruchu jest znacznie mniejsze. – Głównym zadaniem funkcjonariuszy było służyć pomocą wszystkim podróżnym oraz eliminować tych kierujących, którzy za nim mają sobie ograniczenia i obowiązujące przepisy – mówi mł. asp. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Lubuskie. Cztery wypadki w święta

Od 22 do 26 grudnia lubuscy policjanci zatrzymali osiem osób, które prowadził pijane. Wszystkie osoby straciły prawa jazdy, a za swoje niebezpieczne zachowanie przed sądem.

W święta na lubuskich drogach doszło do czterech wypadków, w których ranne zostały cztery osoby. Na szczęście nie było żadnej ofiary śmiertelnej.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl