Makabryczny wypadek. Zginęło trzech mężczyzn. Ford transit zderzył się z ciężarówką i hyundaiem (ZDJĘCIA)

Siła zderzenia pojazdów była potężna. Samochody zostały zmasakrowane. Zginęły trzy osoby

Do makabrycznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 16 odcinku Łęgajny-Kaplityny (woj. warmińsko-mazurskie). Ford transit uderzył w ciężarówkę i hyundaia. Zginęło trzech mężczyzn. Kobieta i 8-letnie dziecko są ranni. W szpitalu o życie walczy mężczyzna

Do tragedii doszło w środę, 14 kwietnia, po godz. 18.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący fordem transitem zaczął wyprzedzać na łuku drogi w prawo w miejscu zabronionym. Wtedy czołowo zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. For odbił się od ciężarówki i uderzył w hyundaia.

Na miejsce wypadku szybko dotarły służby ratunkowe oraz olsztyńska policja. Siła zderzenia pojazdów była potężna. Samochody zostały zmasakrowane.

Niestety na miejscu zginął 29-letni kierowca oraz 37-letni pasażer. Dwóch innych mężczyzn w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Niestety jeden z nich, 41-letni pasażer forda, zmarł w czwartek, 15 kwietnia, nad ranem. W szpitalu jest 39-letnia kobieta z 8-letnim dzieckiem jadąca hyundaiem.

Bezpośrednio po zdarzeniu na miejsce najechali żołnierze z 9 Batalionu Dowodzenia w Olsztynie.  którzy udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy oraz pomogli zabezpieczyć miejsce przed przyjazdem służb ratunkowych.

Zadaniem policyjnym śledczych będzie ustalenie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.