Samochody.pl - poscigi.pl

Mecenas Kornalewicz pełnomocnikiem wojewody lubuskiego

Na mecenasie Kornalewiczu spocznie odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie wielu lubuskich samorządów w obszarze prawnym.

Wojewoda lubuski Marek Cebula w środę, 21 lutego, powołał nowego pełnomocnika do spraw współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego. Został nim Robert Kornalewicz, adwokat z Zielonej Góry.

– Współpraca z samorządami jest jednym z moich priorytetów, dlatego na pełnomocniku ciąży olbrzymia odpowiedzialność. Nie mam jednak wątpliwości, że Robert Kornalewicz poradzi sobie z zadaniami, które przed nim – mówi Marek Cebula, wojewoda lubuski.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kornalewicz pełnomocnikiem wojewody

Mecenas Kornalewicz pochodzi z Zielonej Góry. Ma 18-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego każdego szczebla. – Jako adwokat specjalizujący się między innymi w prawie samorządowym, zamierzam nie tylko godnie reprezentować Urząd Wojewody, ale również zadbać o to, aby samorządy miały prawidłowe relacje z administracją rządową – mówi mecenas Kornalewicz.

Na Kornalewiczu spocznie odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie wielu lubuskich samorządów – Będę starał się zadbać o to, aby każda gmina, czy powiat miały łatwy i przyjazny dostęp do wojewody, aby wspólnie rozwiązywać problemy mieszkańców naszego lubuskiego regionu – podkreśla Kornalewicz.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl