Samochody.pl - poscigi.pl

Zamiast sportowych butów w kartonie były drewno, papier i kawałki cegły

Po otwarciu kartonu zamiast butów dostała kawałek drewna, papiery i elementy cegły.

Młoda kobieta skusiła się atrakcyjna cena i kupiła dwie pary markowych butów sportowych za niecałe 300 złotych. Dostała otrzymała karton z kawałkami drewna, elementami cegły i papierami.

Młoda kobieta znalazła na jednym z portali społecznościowych sportowe buty znanej marki. Z uwagi na to, że były w bardzo, ale to bardzo atrakcyjnej cenie postanowiła kupić od razu dwie pary. Kobieta zapłaciła za towar i przesyłkę 300 zł.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Paczka nadeszła we wtorek, 20 lutego. Jak się okazało po otwarciu kartonu zamiast butów dostała kawałek drewna, papiery i elementy cegły. – Chciała sytuację wyjaśnić ze sprzedającą, ale konto jej zostało zablokowane – mówi nadkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka policji we Wschowie.

Wschowa. Zamiast butów kupiła drewno

Pokusa tańszych zakupów to ciągle powtarzające się przypadki z jakimi zgłaszają się na policję pokrzywdzeni, którzy dali się przysłowiowo nabrać i stracili oszczędności. Propozycje korzystnych zakupów, a mające z tym związek niskie ceny, wręcz rażąco zaniżone powinny wzbudzić obawy, że coś może w takie transakcji pójść nie tak.

Czytaj też – Ale wstyd. Zrobił to w markecie teraz szuka go policja

– Pamiętajmy, że nikt nikomu obcemu nie będzie chciał zrobić prezentu sprzedając wystawione na portalach, akcjach rzeczy, przedmioty, które w rzeczywistości są dużo więcej warte – mówi nadkom. Piwowarska.

Przed każdymi zakupami dołóżmy wszelkich starać, aby nie doszło do takiej sytuacji, która miała miejsce we Wschowie.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl