Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Nowa restauracja KFC w Zielonej Górze koło CRS-u. Budowa już trwa

Prace na budowie są już mocno zaawansowane. Stoi już budynek. Niestety nie ma żadnej informacji o dacie uruchomienia nowej restauracji KFC. fot. poscigi.pl

Nowa restauracja KFC powstaje na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. To będzie wyczekiwana restauracja stacjonarna i druga w Zielonej Górze.

Już wkrótce w Zielonej Górze zostanie otwarta nowa restauracja sieci fast food KFC. Budowa trwa przy ul. Sulechowskiej, naprzeciwko hali CRS.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

To będzie druga restauracja KFC w Zielonej Górze i pierwsza stacjonarna. Pierwsza od dawna funkcjonuje w galerii Focus na ul. Wrocławskiej.

Nowa restauracja KFC w Zielonej Górze 

Prace na budowie są już mocno zaawansowane. Stoi już budynek. Niestety nie ma żadnej informacji o dacie uruchomienia nowej restauracji KFC.  

– Cieszę się, lubimy z dziećmi kurczaki z KFC – mówi pani Marta spotkana przy budowanej restauracji. Tomasz mówi, że dzięki temu nie trzeba będzie wchodzić do galerii, żeby zjeść co dobrego z KFC.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl