Okradł samochód, ale miał pecha. Nagrała go kamera w aucie. Policja publikuje wizerunek (FILM)

Kryminalni z III komisariatu w Sosnowcu szukają złodzieja, który włamał się do forda focusa i ukradł rzeczy wartości 1,6 tys. zł. Złodzieja nagrała kamera zamontowana wewnątrz okradzionego samochodu. Policja publikuje nagranie z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny.

Do zdarzenia doszło nocą z 29 na 30 sierpnia. Złodziej włamał się do forda focusa, zaparkowanego na ul. Sikorskiego. Sprawca wybił szybę w tylnych drzwiach, a następnie ukradł z wnętrza pojazdu różnego rodzaju przedmioty o łącznej wartości blisko 1,6 tys. zł. Wizerunek sprawcy nagrała kamera zamontowana w okradzionym samochodzie. Policja publikuje nagranie z wizerunkiem złodzieja z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny.

Polecane  21-latek rozbił mercedesa AMG z wypożyczalni wartego 800 tys. zł jadąc jak szalony. Winę zrzuca na…opony (ZDJĘCIA)

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z III komisariatem w Sosnowcu pod nr 32 269 1300 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji. Osobom przekazującym informacje policja zapewnia anonimowość.

Langner odszkodowania
Reklamy