Toyota Zielona Góra

Piotr udusił Magdę podczas seksu. Idzie do więzienia

Piotr F. za zabójstwo 18-letniej Magdy został skazany przez gorzowski sąd okręgowy na 15 lat więzienia. Udusił 18-latkę ręką podczas seksu w mieszkaniu w Kostrzynie nad Odrą. Przyznał się.

Ciało 18-latki w maju ub.r. odnalazł chłopiec, który pod blokiem przy ul. Drzewickiej chodził z psem. Z krzaków wystawały stopy Magdy. Na miejsce przyjechała policja. Na miejscu śledczy potwierdzili, że młoda kobieta została brutalnie zamordowana.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Natychmiast ruszyło śledztwo oraz przesłuchania osób, które mogły mieć związek z zabójstwem młodej dziewczyny. Szybko ustalono mordercę dziewczyny. Okazał się nim jej znajomy, 28-letni Piotr F.

Magda dzień przed śmiercią około godz. 20:00 wyszła z domu. Spotkała się z Piotrem w barze w mieście. Noc spędzili w domu Piotra. Uprawiali seks. Piotr F. wyjaśniał, że przyduszał 18-latkę, żeby sprawić jej przyjemność. Kiedy jednak Magda straciła przytomność wystraszył się. Martwą Magdę wyniósł z mieszkania. Ciało zostawił w krzakach, wrócił i posprzątał mieszkanie.

We wtorek, 10 października, gorzowski sąd okręgowy ogłosił wyrok po procesie, który został wyłączony z jawności. Piotr F. za zabójstwo 18-letniej Magdy został skazany na 15 lat więzienia. Takiej kary zażądał dla niego prokurator. Mężczyzna podczas procesu przyznał się do stawianego mu zarzutu. Wyrok nie jest prawomocny.