Samochody.pl - poscigi.pl

Policyjni „łowcy głów” na osiedlu w Zielonej Górze zatrzymali niebezpiecznego bandytę (FILM)

Zatrzymanie na zielonogórskim osiedlu bardzo zaskoczyło 46-latka. Nie spodziewał się, że policja zdoła go namierzyć.

Bandzior od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. 46-latek stosował różne metody kamuflażu oraz często zmieniał miejsce pobytu. Żył w przekonaniu, że sprytnie oszukuje szukających go policjantów. Policjanci z Wrocławia zatrzymali go na jednym z zielonogórskich osiedli. Był zaskoczony zatrzymaniem.

We wtorek, 27 lutego, policyjni łowcy głów z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu zatrzymali na zielonogórskim osiedlu groźnego bandytę poszukiwanego listem gończym. 46-letni mężczyzna był ścigany od 2019 r.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Bandzior kilkanaście lat temu w krótkich odstępach czasu dopuścił się wymuszeń rozbójniczych. W przeszłości karany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym działającej wówczas na terenie powiatu świdnickiego.

Zielona Góra. Zatrzymany niebezpieczny bandyta

Metody dobrego kamuflażu nie były obce 46-latkowi. Przez ostatnie 5 lat maskował się i skutecznie zmieniał miejsca zamieszkania. Jego przestępcza przeszłość pozwoliła mu skutecznie ukrywać się przed policję.

Czytaj też – Napad na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim. Bandyta miał przedmiot przypominający broń, uciekł z gotówką

Był bardzo pewny siebie, a stosowane przez niego metody maskujące prawdziwą tożsamość utwierdzały go w przekonaniu o jego bezkarności. Zatrzymanie na zielonogórskim osiedlu bardzo zaskoczyło 46-latka. Nie spodziewał się, że policja zdoła go namierzyć.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a następnie przetransportowany do miejsca wskazanego w dokumentacji sądu.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl