Toyota Zielona Góra

Poszukiwany diler przed policją chował się w dziurze wykutej pod domem

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 29-latek poszukiwany był listem gończym za handel narkotykami. Przed policjantami chował się w wykutej w fundamentach domu dziurze.

Za 29-latkiem wydano list gończy w związku z handlem znaczną ilością narkotyków. Z policyjnych informacji wynikało, że na co dzień przebywał za granicami kraju, jednak czasami odwiedzał swoją rodzinę w Tarnowskich Górach. Policjanci dostali informację, że może on być właśnie w kraju.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kryminalni zapukali do domu partnerki poszukiwanego mężczyzny. Kobieta stwierdziła, że 29-latek jest w Niemczech, gdzie podjął pracę. W trakcie przeszukania domu policjanci zauważyli w łazience małe okno, przez które można było dostać się do przylegającej do budynku stodoły.

Kryminalni przeszli przez okno i sprawdzili stodołę, w której znaleźli wykutą w fundamentach dziurę, prowadzącą pod dom. W trakcie przeszukania prowizorycznego pomieszczenia, policjanci odnaleźli skulonego pod ścianą mężczyznę. Poszukiwany 29-latek został zatrzymany i trafił do aresztu.