Toyota Zielona Góra

Poważny wypadek. Audi uderzyło w drzewo. Pasażer ciężko ranny, a kierowca uciekł. Szuka go policja (ZDJĘCIA)

Osobówka z dużą prędkością uderzyła w drzewo. Kierowca uciekł, a ciężko ranny pasażer trafił do szpitala. fot. OSP Lubiszyn

Do poważnego wypadku doszło  miejscowości Ściechówek pod Gorzowem. Osobówka z dużą prędkością uderzyła w drzewo. Kierowca uciekł, a ciężko ranny pasażer trafił do szpitala.

Poważny wpadek audi. Wszystko wydarzyło się w środę, 10 sierpnia, po godz. 20:00. Służby ratunkowe zostały wezwane do wypadku, do którego doszło w miejscowości Ściechówek.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce dojechały wozy straży pożarnej z Gorzowa, OSP Lubiszyn i Ściechów. Dotarła gorzowska policja i karetka pogotowia ratunkowego.

Audi uderzyło w drzewo

Strażacy zobaczyli bardzo mocno rozbite audi. – Kierowca jadąc za szybko na łuku wypadł z drogi – mówi nadkom. Magdalena Ziętek z biura prasowego zielonogórskiej policji. Audi na poboczu z duża sił uderzyło w drzewo i dachowało.

Na pomoc ruszyli strażacy. W aucie był pasażer. Z wraku uwolnili go strażacy i przekazali zespołowi karetki pogotowia ratunkowego. W ciężkim stanie został karetką przewieziony do szpitala.

Kierowcy audi szuka policja

Kierowcy audi nie było. Zaraz po spowodowaniu wypadku uciekł z miejsca zdarzenia zostawiając ciężko rannego pasażera. Kierowcy audi szuka policja. – Znamy personalia osoby kierującej audi. Zatrzymanie mężczyzny to kwestia czasu – mówi nadkom. Ziętek.