Prezydent Kubicki ma dość wandali i publikuje nagranie ze starówki i Palmiarni (FILM Z MONITORINGU)

Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki ogłosił na swoim facebooku, że sprawcy dewastacji na starówce i na Winnym Wzgórzu nie zgłosili się do magistratu w wyznaczonym terminie. W związku z tym opublikował materiał z miejskiego monitoringu, na którym widać sprawców dewastacji.

Jak informuje prezydent Kubicki, sprawę w trybie natychmiastowym zgłasza policji. Jednocześnie prosi mieszkańców miasta o pomoc w ustaleniu sprawców dewastacji.

Na nagraniu z miejskiego monitoringu widać idącą starówką parę. W pewnym momencie kobieta zaczyna bezmyślnie wyrywać kwiaty z klombów i rzucać je na ziemię. Napis na Winnym Wzgórzu brudzą dzieci, a opiekunka lub matka nic sobie  z tego nie robi. Wstyd.

Prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki zaapelował do wandali o dobrowolne zgłoszenie się w magistracie. – Sprawców tych dewastacji prosimy o zgłoszenie się do jutra, tj. 11.06.2019 r. do godz. 12.00 do Urzędu Miasta Zielona Góra przy ul. Podgórnej 22 – sekretariat Prezydenta Miasta, I piętro, p.111. W przeciwnym razie ich wizerunek z materiałów monitoringu miejskiego zostanie upubliczniony – napisał prezydent Kubicki na faceboku. Ci nie zareagowali.