Toyota Zielona Góra

Sąsiad strzelił do sąsiada. Jedna osoba zatrzymana. Sprawą zajmuje się zielonogórska policja

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę, 29 grudnia w Dobroszowie Wielkim. Na miejsce sąsiedzkiego konfliktu została wezwana policja. Zatrzymano jedną osobę. Może usłyszeć zarzut nawet usiłowania zabójstwa.

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy. Zielonogórska policja nie jeszcze szczegółów dotyczących zajścia między mężczyznami w Dobroszowie Wielkim. – Trwa szczegółowe wyjaśniania okoliczności zdarzenia – mówi dla poscigi.pl podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Wiadomo, że między dwoma mężczyznami trwa konflikt sąsiedzki. W niedzielę, jeden  z mężczyzn strzelił w kierunku domu sąsiada. Kula przebiła okno i jak ustaliliśmy uderzyła w ścianę. Na miejsce została wezwana policja. – Została zatrzymana jedna osoba – mówi podinsp. Stanisławska. Mężczyzna został przewieziony do celi w zielonogórskiej komendzie. Zatrzymany miał być przesłuchiwany w poniedziałek, 30 grudnia. Zarzuty są uzależnione od policyjnych ustaleń. W grę wchodzić może nawet zarzut usiłowania zabójstwa. Policja ustala z jakiej broni padł strzał.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta