Śmiertelny wypadek koło Gubina. Zginęła 23-latka. Policja szuka dwóch kobiet z forda fiesty

W wypadku pod Gubinem zginęła 23-letnia kobieta

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 17 stycznia, na trasie koło Gubina. Zderzyły się mercedes z samochodem ciężarowym. Niestety na miejscu zginęła 23-latka z mercedesa.

Do makabrycznego wypadku doszło na trasie Gubin-Krosno Odrzańskie. Mercedes zderzył się tam z ciężarówką. Na miejscu wypadku szybko dotarły służby ratunkowe.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Siła zderzenia mercedesa z ciężarówką była potężna. Mercedes został zmiażdżony. Osobówka wypadła z drogi daleko od miejsca zderzeni,a na koniec dachując.

Niestety w wypadku zginęła jedna osoba To 23-letnia kobieta.

Policjanci z Gubina poszukują dwóch kobiet, które w dniu wypadku, jechał drogą krajową numer 32 fordem fiestą koloru jasnozielonego (kanarkowy) i zatrzymały się zaraz po wypadku.

– Jak ustalono, jedna z kobiet jadących się samochodem sprawdzała stan poszkodowanej, oraz prosiła kolejną osobę o powiadomienie służb – mówi podkom Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Kobiety proszone są o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu  47 79 45 427 lub kierownikiem referatu kryminalnego komisariatu w Gubinie tel.: 47 79 45 430, 519 534 204.