Szalał lexusem po centrum Zielonej Góry. Stracił dowód rejestracyjny (FILM)

Mieszkańcy zgłaszali wyścigi i nocne hałasy samochodów z potężnymi silnikami, których kierowcy szaleją w centrum miasta. Kierca lexusa widocznego na filmie stracił właśnie dowód rejestracyjny.

Nasi czytelnicy od pewnego czasu sygnalizowali problem nocnych wyścigów w Zielonej Górze. Chodzi o Trasę Północną, Wojska Polskiego oraz ulice Wrocławską. Podkreślali, że ryki silników nie pozwalają nocami spać przy otwartych oknach.

Zielonogórska policja zapewniała, że w mieście nie ma żadnych wyścigów. Mimo wszystko nocami w centrum miasta są patrole, które zwracają uwagę na kierowców.

Szalał lexusem po centrum Zielonej Góry

Na filmie, który dostaliśmy widać i słuchać wyraźnie, że kierowcy szaleją w mieście. Policja również robi swoja robotę. Kierujący lexusem widocznym na zdjęciu właśnie stracił dowód rejestracyjnych od samochodu. – Powodem zatrzymania dokumentu był brak tablicy rejestracyjnej – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Na głównych ulicach miasta, np. Wojska Polskiego czy Westerplatte nocą są patrole policji. Policjanci kontrolują prędkość jaką kierowcy jeżdżą nocami głównymi ulicami miasta. To patrole kierowane tylko do centrum miasta.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl